Srdečně vás zveme na čtvrtý Czech-German Innovation Festival 2019. Akce se bude konat 9. dubna na českém velvyslanectví a v Czech Center Berlin.  Festival bude opět zaměřen na česko-německou spolupráci v oblasti výzkumu, aplikované vědy, inovací a start-upů. Zvláštní zaměření je pak věnováno inovačním strategiím, space a aerospace tématům.

Akce bude zahájena prezentací „The Czech Republic. The Land for the Future“ a panem Karel Havlíček, který představí novou ambiciózní strategii podpory průmyslu 4.0 a mezinárodní spolupráci v České republice. Pan Havlíček a další čeští odborníci z veřejných institucí, univerzit, inkubátorů a soukromého sektoru budou diskutovat o nadcházejících výzvách a osvědčených postupech v oblasti podpory výzkumu a vývoje s vysokými představiteli německých spolkových ministerstev, společností a organizací. Den se uzavře s Czech Startup Pitch , který představí 5-6 vybraných českých digitálních start-upů.

Předběžný program události naleznete na našich webových stránkách a FACEBOOKU. Registrace je zdarma. Upozorňujeme, že kapacita akce je omezená!

Účastníci  Czech-German Innovation Festival budou mít možnost zúčastnit se konference BERLIN HUB 10. a 11. dubna, kterou organizuje partner Bitkom.

 

Organizers: Czech Centre Berlin; Embassy of the Czech Rep. in Berlin; Czechinvest; Office of the Czech Government

Partners (CZ): ESA BIC; CEITEC; GNSS Centre of Excellence; Spacelab EU; Frentech Aerospace; Technology Agency of the Czech Rep.; Czech Technical University Prague; Technical University Ostrava; Ministry for Education, Youth and Sport; Avast; Ackee; Kiwi.com;

Partners (DE): Bitkom; Berlin Partner; Germany Trade and Invest; Fraunhofer Institut / IPK Berlin; OHB; EON Inkubator; Federal Ministry for Economic Affairs and Energy; Federal Ministry for Education and Research;