Pravidla soutěže – Česko ve vesmíru

Inkubátor kosmických technologií ESA BIC Czech Republic vyhlašuje soutěž o dvě vstupenky na panelovou diskuzi Česko ve vesmíru, která odstartuje letošní ročník filmového festivalu Future Gate.

Během diskuze v Paláci Lucerna vyzpovídá Martin Veselovský dva muže z České republiky, kteří si možná splní svůj dětský sen a vydají se do vesmíru. Prvním z nich je stíhací pilot major Aleš Svoboda, druhým český umělec Yemi A.D. Dozvíte se, jaké dovednosti museli oba muži prokázat, aby se stali vhodnými kandidáty pro let do vesmíru, co by je případně čekalo na jejich misi a jaká je budoucnost pilotovaných letů a turistiky do vesmíru.

Diskuze proběhne 26. září od 18:00 v kině Lucerna v Praze.

Více o akci: https://www.facebook.com/events/289565183798173

Vyhlášení soutěže:

Soutěž je zahájena zveřejněním příspěvku o vyhlášení soutěže na Facebook stránce ESA BIC Czech Republic dne 14. 9. 2023 (dále soutěžní příspěvek).

Mechanika soutěže:

Uživatelé Facebooku se do soutěže zapojí zveřejněním komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebook stránce ESA BIC Czech Republic, ve kterém splní soutěžní úkol – doplní text do komiksových bublin na fotce zveřejněné v soutěžním příspěvku.

Ukončení soutěže:

Vyhodnocení soutěže proběhne 22. 9. 2023 ve 12:00.

Výherce soutěže:

Výhercem soutěže se stává uživatel, který pod soutěžním příspěvkem zveřejnil komentář, jež má v době ukončení soutěže (22. 9. ve 12:00) největší počet pozitivních reakcí od ostatních uživatelů (to se mi líbí, super, péče, haha nebo paráda). Výherce bude vyhlášen 22. 9. v komentáři pod soutěžním příspěvkem a následně kontaktován soukromou zprávou. Pokud se nepodaří s výhercem navázat kontakt do 25. 9., 9:00, připadne výhra uživateli, jež zveřejnil komentář s druhým nejvyšším počtem pozitivních reakcí.

Kdo se může zúčastnit:

Soutěže se mohou účastnit uživatelé Facebooku starší 15ti let.

Výhra a její předání:

Výherce vyhrává dvě vstupenky na diskuzi Česko ve vesmíru, která proběhne 26. září od 18:00 v kině Lucerna v Praze. Vstupenky budou výherci předány na místě konání před začátkem akce na základě prokázání totožnosti.

Upozornění:

ESA BIC Czech Republic má právo využít všechny soutěžní příspěvky ve své další komunikaci na sociálních sítích. Organizátor si vyhrazuje právo v odůvodněných případech soutěž zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Meta a společnost Meta nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.